Селекція

В 2015  році, компанія Нертус Агро створила відділ селекції і генетики сільськогосподарських культур.

Створення сучасних конкурентоспроможних гібридів соняшника представляє собою складний технологічний процес, який потребує проведення великої кількості польових  і лабораторних досліджень.

У відділі проводиться обов’язковий моніторинг вихідного та селекційного матеріалу на стійкість до вовчка. Оцінка стійкості проводиться за стандартними загальноприйнятими методиками.

Для одержання об’єктивної оцінки, використовується насіння вовчка з різних регіонів України. За результатами оцінювання, кращий за стійкістю матеріал залучається до подальшого селекційного процесу.

Використання фітотронів дозволяє суттєво прискорити процес створення батьківських ліній та гібридів соняшника за рахунок можливості проведення схрещування перспективного селекційного матеріала та одержання експериментальних гібридів. Самозапилення ліній з метою досягнення їх гомозиготності, оцінки стійкості до хвороб та гербіцидів вихідного матеріалу в осінньо-зимовий період.

Це, в свою чергу, дає можливість в польових умовах проводити оцінки, обліки і спостереження одержаних в зимовий період гібридів та самозапилених ліній добираючи кращі з них з необхідним комплексом господарсько-біологічних ознак і властивостей.

Вакансії